19-02-2023

Enstitümüz Değerli Öğrencisi,

Enstitümüzde dönem başlangıcı işlemlerinin tamamlanabilmesi amacıyla, Öğrenci İşleri tarafından ÖĞRENCİ DANIŞMA GÖRÜŞMELERİ SABAH: 10.30 – 11.30 – ÖĞLEDEN SONRA: 12.30 – 14.00 | 16.30 – 17.30 saat aralıklarında gerçekleştirilecektir. Yüz yüze danışmak istediğiniz konular varsa ilgili saat aralıklarında program sorumlusu personele uğramanız gerekmektedir.
İlgili saatler dışındaki acil görüşmeler Öğrenci İşleri Şefliği tarafından gerçekleştirilecektir.

2022/2023 Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı 27 Şubat 2023 tarihinde başlayacaktır.

Enstitümüzde ders ekle-sil işlemleri 20 Şubat 2023 – 03 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacaktır. 2022/2023 Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı ders kayıt tarihleri içerisinde ders kaydını tamamlamış olan öğrencilerimizden seçtikleri derslerde değişiklik yapacak olanlar aşağıda erişim linki verilen Ders Ekle-Sil Formunu doldurup imzalayarak Enstitümüze elden teslim edilecektir.

Bir lisansüstü dersin açılabilmesi için ilgili derse en az 1 (bir) doktora öğrencisi veya 2 (iki) yüksek lisans öğrencisinin kayıtlı olması gerekmektedir. Bu nedenle, ders ekle-sil işlemlerinin sonunda 1 (bir) yüksek lisans öğrencisinin kayıtlı bulunduğu dersler Enstitümüzce kapatılacaktır (http://panel.fbe.deu.edu.tr/ açılan dersler ve kayıtlanan öğrenci sayılarını öğrenebilirsiniz). Öğrencilerimizin, kayıtlandıkları tüm dersleri takip etmeleri ve kredi eksiği nedeniyle mağduriyet yaşamamaları için ders ekle-sil işlemlerinin sonunda üzerlerinden düşülen bu derslerin yerine açık bulunan derslerden seçim yapmaları ve yine aynı işlemleri takip ederek danışmanları tarafından onaylanan formları Enstitümüze ulaştırmaları gerekmektedir.

Tüm öğrencilerimize yeni öğretim döneminde sağlıklı günlerde başarılar dileriz.

Fen Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü

Ders Ekle-Sil Formu : https://fbe.deu.edu.tr/wp-content/uploads/2023/02/derseklesil_yeni.docx

Font Boyutunu Değiştir
Kontrast