06-10-2021

Sevgili Genç Yetenek,

Arçelik Garage Innovation Hub , KWORKS ve ODTÜ Teknokent bir araya gelerek oluşturduğu güçlü konsorsiyumun tasarladığı BiGG3 programına henüz başvurmadın mı?
Sen de TÜBİTAK BiGG programına başvurunu yap, 200.000 TL hibe desteğinden yararlanarak fikirlerini hayata geçir! Başvurularımız uzadı, detaylar için okumaya devam etmelisin!
Yeni çağrı dönemine özel BİGG Programı “Yeşil Büyüme” konsepti ile daha geniş ve sürdürülebilir bir girişimci kitlesine hitap ediyor. Çevreci ve yeşil büyümeye uygun iş fikri olan doktora, yüksek lisans, lisans öğrencileri ve akademisyenlere fırsatlar sunmaktadır.
BiGG3 konsorsiyumunu farklı kılan nokta hem akademi hem teknopark hem de sanayi bakış açısıyla fikirlerin 360 derece değerlendirilip, destekleniyor olması. Alanında yetkin ve uzman mentorlar girişimci adayları ile birebir ilgilenerek, girişimcilerin fikirden pazara ihtiyaç duyabilecekleri her konuda destek olarak, TÜBİTAK beklentilerine uygun iş planlarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.
Girişimci adaylarının seviyelerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak pek çok farklı mentor ile görüşme fırsatı yakalanabilmekte ve bunun yanında BiGG3 girişimcilerine program sırasında ve sonrasında da yatırım, network, pazara çıkma ve müşteri kazandırma gibi konularda destekler sağlanarak, kurumlarca yürütülen hızlandırma programlarına katılma imkânı tanınmaktadır. Böylece sadece BiGG başvuru sürecinde değil, girişimcilik yolculuğunun devamında da güçlü destekler sunulmaktadır.
Ayrıca süreç içerisinde girişimci adayları gerek yatırımcılarla gerekse potansiyel müşterilerle tanışma fırsatı elde etmektedirler. Girişimcilik serüveninin ilk adımı olan TÜBİTAK BİGG hibesine Arçelik Garage, ODTÜ TEKNOKENT ve KWORKS’ün teknolojik gücüyle başvurmak için son tarih 15 Ekim.
Detaylı bilgi ve başvuru için BİGG3 websitesini ziyaret edebilirsiniz: https://bigg-3.com/tr/bigg3

Font Boyutunu Değiştir
Kontrast