15-02-2021

Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yürütücülüğünde 2021 Eylül ayında, Atatürk Havalimanı’nda “Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST”in 4.sü düzenlenecektir.

TEKNOFEST, Milli Savunma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi ve TÜBİTAK gibi kamu kurumlarının yanı sıra ASELSAN, BAYKAR, HAVELSAN, ROKETSAN gibi ülkemizin milli teknoloji geliştirme süreçlerinde kritik rol oynayan firmaların, ODTÜ, İTÜ, Boğaziçi Üniversitesi gibi akademik kurumların ve AA, TRT, Demirören Medya Grubu gibi medya kuruluşlarının da aralarında bulunduğu 67 paydaş kurumla birlikte düzenlenmektedir.

TEKNOFEST programına ilişkin detaylı bilgiler http://teknofest.org web sitesinde, TEKNOFEST kapsamında bu yıl düzenlenecek 35 yarışma için yarışma kapsamı, takvim ve şartname gibi detaylar https://www.teknofest.org/yarismalar.html adresinde mevcuttur.

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST bünyesinde düzenlenecek olan Teknoloji Yarışmalarına başvurular için son tarih 28 Şubat 2021’dir.

 

Font Boyutunu Değiştir
Kontrast